У Каневі триває опитування «Вибір року 2022 у Канівській громаді»

Журналісти газети «КаніВчанка» дізналися, що 20 листопада, в Канівській ОТГ стартував проєкт «Канів – це ти!», який є аналогом до всеукраїнського «Вибір року»і який реалізується на громадських засадах. Канівчани можуть віддати свій голос за найкращого претендента у різних видах діяльності, тим самим допомогти нашій громаді розвиватися в правильному напрямку та бути комфортнішою для життя.

Більше року тому, виникла ідея створити для Канівської ОТГ проєкт «Людина року», але війна внесла свої корективи. Проте  задум нікуди не зник, а навпаки з часом перетворився в інший варіант «Вибір року». Оскільки хотілося залучити не лише важливих постатей, які роблять свій внесок у розвиток громади, а й підприємства, організації та інші сфери діяльності, які безперечно суттєво впливають на життя нашого міста.

Даний проєкт є інструмент розвитку суспільства, щоб показати взірця громади, кого обирають та підтримують люди і з кого потрібно брати приклад та виставляти вірні вектори у розвитку Канівщини, займаєшся ти бізнесом, соціальний працівник, співак чи інше. А також проєкт є елементом поваги та любові до свого рідного краю в такі важкі часи сьогодення!

Під час створення голосування, дещо неочікувано нарахувалося аж 52 види діяльності у нашому місті. Це і сфера послуг, торгівлі, комунальні заклади і т. д.

Для реалізації опитування було обрано Телеграм-канал, оскільки останнім часом вони набрали неабияку популярність серед нас. Тож, було створено канал «Канів – це ти!», де й нині проводяться опитування.

Організатори проєкту, зазначають, що вибірка даних опитувань на сьогоднішній день не є репрезентативною і довіряти результатам на 100%, звісно, неможливо. Але коли в голосуванні виділяється певний лідер, з відривом у 40-50%, то похибка в цьому випадку буде мінімальна. Ще раз наголошуємо, що мета проєкту виокремити одного переможця року у своїй сфері діяльності, який буде слугувати взірцем для інших на наступний рік. З часом опитування ставатиме більш релевантне.

Наразі у Телеграм-каналі майже 800 підписників, хоча окремі голосування охопили до 1500 канівчан. Також є фейсбук-сторінка «Канів – це ти!», де відбуваються спілкування, фотозвіти, аналіз результатів та анонси.

Якщо проєкт набере розвитку, то в планах вже зовсім скоро розпочати голосування  «Вибір року 2023», не виключено, що в опитуванні з’являться нові категорії, наприклад, кращий музичний гурт, тощо.  Головне, щоб це було цікаво і корисно для суспільства. Якщо конкурс стане популярним,  можливо знайдуться і спонсори для його розвитку.

Організатори, закликають канівчан долучатися до опитувань, залишати коментарі та пропозиції. Оголошення переможців розпочнеться вже у січні.

Приємний бонус, окрім опитування на ресурсі періодично відбувається і розіграш призів для підписників.

Давайте, разом робити нашу громаду комфортнішу для життя.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *