У лікарів інфекційного відділення та рентгенлаборантів COVID-19 попередньо не підтверджено.
Про це повідомив заступник головного лікаря Канівської ЦРЛ із медичної частини Сергій Назаренко.
«Приємна новина: весь персонал інфекційного відділення та рентгенлаборанти обстежені методом ПЛР. Попередньо – результат на коронавірус негативний у всіх працівників. Інфекційне відділення відновлює свою роботу», – повідомляє Сергій Назаренко.
Нагадаємо, 19 квітня у Каневі було виявлено 4 випадки інфікування коронавірусом, 3 з яких – амбулаторні пацієнти та 1 стаціонарний випадок: дитина 11 років, яка знаходилась на лікуванні в окремому боксі інфекційного відділення з пневмонією, як на вид звичайною, типовою. Після позитивного висновку ПЛР переведена в Черкаську міську інфекційну лікарню.
За словами Сергія Назаренка, в інфекційному відділенні Канівської ЦРЛ була проведена повна обробка.