В області від коронавірусу померла жінка похилого віку

Жінка 1942 року народження, родом із Камянки. Була госпіталізована до обласної лікарні 13 квітня. Мала тяжкі супутні патології, цукровий діабет та серцеву недостатність.

Повідомляє голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

У родичів, як контактних осіб, відбирали зразки для проведення ПЛР-тестування, результат був негативний. Обстеження проведуть повторно.

На Черкащині загалом вже 3 летальні випадки інфікованих на COVID-19: 42-річний паломник, який був громадянином США, та 72-річний черкащанин. Обидва пацієнти мали супутні патології.

За добу обласний лабораторний центр провів 230 ПЛР-тестувань, за результатами досліджень 21 – позитивний на COVID-19:

Умань – 5;
Черкаси – 3;
Городищенський район – 3;
Черкаський район – 3;
Лисянський район – 2;
Кам’янський район – 3;
Золотоніський район – 1;
Смілянський район – 1.

Серед груп ризику – особи із хронічними захворюваннями. Бережіть себе та своїх близьких.

Не забувайте про засоби захисту. Від дотримання цих нескладних правил залежить безпека людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *