Жінка 1942 року народження, родом із Кам’янки. Була госпіталізована до обласної лікарні 13 квітня. Мала тяжкі супутні патології, цукровий діабет та серцеву недостатність.
Повідомляє голова Черкаської ОДА Роман Боднар.
У родичів, як контактних осіб, відбирали зразки для проведення ПЛР-тестування, результат був негативний. Обстеження проведуть повторно.
На Черкащині загалом вже 3 летальні випадки інфікованих на COVID-19: 42-річний паломник, який був громадянином США, та 72-річний черкащанин. Обидва пацієнти мали супутні патології.
За добу обласний лабораторний центр провів 230 ПЛР-тестувань, за результатами досліджень 21 – позитивний на COVID-19:
Умань – 5;
Черкаси – 3;
Городищенський район – 3;
Черкаський район – 3;
Лисянський район – 2;
Кам’янський район – 3;
Золотоніський район – 1;
Смілянський район – 1.
Серед груп ризику – особи із хронічними захворюваннями. Бережіть себе та своїх близьких.
Не забувайте про засоби захисту. Від дотримання цих нескладних правил залежить безпека людей!