На Черкащині інфіковані COVID-19 в нетверезому стані ігнорують карантинні обмеження

Надходить низка звернень на “гарячу лінію” з приводу недотримання самоізоляції жителями районів, зокрема на Драбівщині.

Про це інформує на своїй фейсбук-сторінці голова Черкаської ОДА Роман Боднар, передає zmi.ck.ua.

“Мали місце випадки, коли інфіковані COVID-19 в нетверезому стані зухвало ігнорують карантинні обмеження. Дав доручення Нацполіції посилити контроль за особами, які грубо порушують режим самоізоляції. Ці люди наражають на небезпеку оточуючих. До таких будемо застосовувати жорсткі заходи реагування”, – каже Роман Боднар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *