Службу ніхто не скасовував: вже незабаром розпочнеться весняний призов до армії

У травні, після завершення карантину, розпочнеться цьогорічна весняна призовна кампанія.

Про це «КаніВчанці» повідомив військовий комісар Канівського ОМВК Валентин Сивак.

Кабмін ухвалив розпорядження про відтермінування призову на строкову службу в армії із квітня-червня, як це було традиційно, на травень-липень 2020 року.

– Наразі ніяких нових змін немає. Тож, у травні, по завершенню карантину, стартуватиме призов у армію. Відповідно до указу, на строкову військову службу призивають придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку, – розповідає Валентин Миколайович. – Після отримання повістки призовники повинні у 10-денний термін з’явитися на призовну дільницю. Якщо хтось з них не виконує цих умов без поважних причин, безумовно, їхнім розшуком займаються службовці правоохоронних органів.

Валентин Сивак наголосив, що до військового комісаріату  необхідно з’явитися всім, хто отримав повістки. Якщо хтось з них має  права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу потрібно прийти і підтвердити це документально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *