Вчора, 30 квітня, стало відомо про 4 нові лабораторно підтверджені випадки зараження COVID-19. Всі особи не перебували за кордоном і не контактували з людьми, які прибули із-за кордону.
Про це повідомила головний лікар Канівського центру ПМСД Наталія Горьова.
З них 3 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні та один пацієнт з пневмонією – госпіталізований.
Наразі відомо, що серед інфікованих одна жінка та двоє осіб з однієї сім’ї. Всі вони жителі Канівського району. Позитивний результат на коронавірусну інфекцію виявлено і в 71-річного хворого, який знаходився в інфекційному відділенні з пневмонією. «Нині пацієнта переведено в Черкаську обласну лікарню. Проводяться протиепідемічні заходи», – повідомляє заступник головного лікаря Канівської ЦРЛ із медичної частини Сергій Назаренко.
Нагадаємо, що до цього часу ми повідомляли про 5 випадків інфікування COVID-19. Серед них 1 пацієнт вже одужав, 4 хворих вже також одужували й мали перші негативні результати дослідження.