На Канівщині 4 особи підхопили коронавірус, загалом кількість інфікованих 9 осіб

Вчора, 30 квітня, стало відомо про 4 нові лабораторно підтверджені випадки зараження COVID-19. Всі особи не перебували за кордоном і не контактували з людьми, які прибули із-за кордону.

Про це повідомила головний лікар Канівського центру ПМСД Наталія Горьова.

З них 3 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні та один пацієнт з пневмонією –  госпіталізований.

Наразі відомо, що серед  інфікованих одна жінка та двоє осіб з однієї сім’ї. Всі вони жителі Канівського району. Позитивний результат на коронавірусну інфекцію виявлено і в 71-річного хворого, який знаходився в інфекційному відділенні з пневмонією. «Нині пацієнта переведено в Черкаську обласну лікарню. Проводяться протиепідемічні заходи», – повідомляє  заступник головного лікаря Канівської ЦРЛ із медичної частини Сергій Назаренко.

Нагадаємо, що до цього часу ми повідомляли про 5 випадків інфікування  COVID-19. Серед них 1 пацієнт вже одужав, 4 хворих  вже також одужували й мали перші негативні результати дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *