Цьогоріч на Черкащині вже ввели в експлуатацію три сонячні електростанції, серед яких – дві на Канівщині.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.
Сонячні електростанції запрацювали в Каневі, Білозір’я та селі Литвинець Канівського району.
Крім цього, виробництвом сонячної електроенергії на продаж займаються й домогосподарства. За кілька місяців цього року встановили сонячні електростанції на дахах з цією метою у 31 домогосподарстві.
Загалом в області діє 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 19,08 МВт. Вони працюють у десяти районах. Також вироблять електроенергію із сонячного світла майже 700 домогосподарств. Вони мають у користуванні сонячні дахові панелі, загальною потужністю 16,89 МВт.
Відзначимо, за минулий рік сонячні електростанції області виробили 10,6 млн кВт год електроенергії, що у 18 разів більше ніж у 2018 році (0,58 млн кВт год). За І квартал цього року сонячні електростанції виробили 17,2 млн кВт год електроенергії.
Чудесно. Теперь нужны маневровые мощности чтобы напряжение не прыгало от того что тучи закрывают солнечные панели. Без ГАЭС не обойтись. https://elektrovesti.net/9124_trudno-byt-zelenym