У Каневі запрацювали ще дві сонячні електростанції

Цьогоріч на Черкащині вже ввели в експлуатацію три сонячні електростанції, серед яких – дві на Канівщині.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Сонячні електростанції запрацювали в Каневі, Білозір’я та селі Литвинець Канівського району.

Крім цього, виробництвом сонячної електроенергії на продаж займаються й домогосподарства. За кілька місяців цього року встановили сонячні електростанції на дахах з цією метою у 31 домогосподарстві.

Загалом  в області діє 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 19,08 МВт.  Вони працюють у десяти районах. Також вироблять електроенергію із сонячного світла майже 700 домогосподарств. Вони мають у користуванні сонячні дахові панелі, загальною потужністю 16,89 МВт.

Відзначимо, за минулий рік сонячні електростанції області виробили 10,6 млн кВт год електроенергії, що у 18 разів більше ніж у 2018 році (0,58 млн кВт год). За І квартал цього року сонячні електростанції виробили 17,2 млн кВт год електроенергії.

 

One thought on “У Каневі запрацювали ще дві сонячні електростанції”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *