До кінця травня у Литвинці планують облаштувати вуличне освітлення по всьому селу

У травні у Литвинці обіцяють завершити встановлювати вуличне освітлення. Наразі у селі лише три вулиці освітлюються повністю та ще дві – частково.

Про це повідомила «КаніВчанці» голова Литвинецької ОТГ Галина Погрібна.

– На сьогодні у нашій ОТГ лише в Литвинці існує проблема з вуличним освітленням. У всіх інших селах ми цю проблему владнали. Наразі у Литвинці освітлюється лише вулиці Гайдамацька, Кавказька та Канівська повністю і частина Східної, Центральної, – пояснює Галина Погрібна. – Ми вже маємо проєкт на завершення вуличного освітлення. Нещодавно на сесії сільської ради депутати проголосували за рішення згідно з яким із бюджету Литвинецької ОТГ буде виділено 380 тисяч гривень на встановлення вуличного освітлення, яких бракувало для завершення облаштування.

– Уже в травні жителі села Литвинець відчують покращення, і  зможуть із задоволенням прогулятися  вулицею вечірнього села та без перешкод добратися із роботи, навчання, гуртків та просто сходити в магазин чи один до одного в гості, не боячись темряви і уже без фонарика в руках, – додає Галина Миколаївна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *