У травні у Литвинці обіцяють завершити встановлювати вуличне освітлення. Наразі у селі лише три вулиці освітлюються повністю та ще дві – частково.
Про це повідомила «КаніВчанці» голова Литвинецької ОТГ Галина Погрібна.
– На сьогодні у нашій ОТГ лише в Литвинці існує проблема з вуличним освітленням. У всіх інших селах ми цю проблему владнали. Наразі у Литвинці освітлюється лише вулиці Гайдамацька, Кавказька та Канівська повністю і частина Східної, Центральної, – пояснює Галина Погрібна. – Ми вже маємо проєкт на завершення вуличного освітлення. Нещодавно на сесії сільської ради депутати проголосували за рішення згідно з яким із бюджету Литвинецької ОТГ буде виділено 380 тисяч гривень на встановлення вуличного освітлення, яких бракувало для завершення облаштування.
– Уже в травні жителі села Литвинець відчують покращення, і зможуть із задоволенням прогулятися вулицею вечірнього села та без перешкод добратися із роботи, навчання, гуртків та просто сходити в магазин чи один до одного в гості, не боячись темряви і уже без фонарика в руках, – додає Галина Миколаївна.