ГО «Нескорені» профінансувала ремонт та відправила для 53 бригади в зону ООС автомобіль УАЗ, усім відомий як «таблетка».
Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова спілки ГО «Нескорені» Варлам Стуруа.
У своєму повідомленні він також подякував хлопцям, які беспосередньо займались ремонтом авто.

