На Черкащині 314 осіб інфікувалися коронавірусом, 5 – у важкому стані

За минулу добу в Черкаській області підтвердили ще два нові випадки COVID-19. Відтак, станом на 5 травня, кількість хворих на коронавірус в області – 314 осіб. Загалом в Україні 12697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 316 летальних, 1875 пацієнтів одужало.

Про це повідомляє МОЗ.

Як повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, на сьогодні в Черкаській міській інфекційній лікарні перебуває 13 пацієнтів із підтвердженим COVID-19, серед яких три медичних працівники.

Підозру на коронавірусну інфекцію на разі має лише один пацієнт. Натомість 5 і досі перебуває у важкому стані. З них 4 – на кисневих концентраторах.

За словами міського голови Умані Олександра Цебрія, наразі в Уманській міській лікарні перебуває на лікуванні 5 пацієнтів з COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *