4 травня правоохоронці спільно з інспекторами екологічної служби затримали 51-річного правопорушника, що здійснив вилов «червонокнижного» виду — осетра та інших екземплярів риб на річці Дніпро в Канівському районі.
Про це повідомляє Патрульна поліція Черкаської області.
Він на гумовому човні виловлював рибу із використанням забороненого знаряддя — сітками.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Канівського відділу поліції.
Загальна сума збитків становить — 49 020 тисяч гривень.
За грубе порушення Правил любительського та спортивного рибальства чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.
Наразі справою займаються слідчі.
