Якщо учні 1-8 та 10-го класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, то табелі отримають вже у вересні. Учні 9-х класів зможуть, почергово, отримати документи у навчальних закладах, а випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ЗНО.
Про це «КаніВчанці» повідомила начальник міського відділу освіти Надія Голда.
За її словами, річне оцінювання буде проводитися на основі першого семестру та поточних оцінок другого семестру — у період з січня по березень. Кожен навчальний заклад самостійно буде вирішувати чи будуть враховуватися оцінки за виконання завдань під час онлайн-навчання.
До речі, за учнем залишається право на апеляцію семестрової оцінки, якщо він з нею не погоджується або має бажання підвищити свій результат.
– По завершенню карантину в навчальних закладах для учнів 11-х класів будуть проводитися додаткові консультації з підготовки до ЗНО, – додає Надія Голда. А от державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів цьогоріч скасована.
Що стосується свята останнього дзвоника та випускного вечора у навчальних закладах Канева, то Надія Анатоліївна відповіла, що МОН рекомендує цьогоріч утриматися від проведення масових заходів, зокрема останніх дзвоників та випускних вечорів, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.