У Каневі запрацював продовольчий ринок (фото)

Сьогодні, 6 травня у Каневі запрацював продовольчий ринок із дотриманням умов карантину.

Повідомляє журналіст газети «КаніВчанка».

На продовольчому ринку наразі працює лише один вхід/вихід. Всі продавці працюють в захисних масках та рукавичках, а також дотримуючись «соціальної» дистанції. Додатково працівники ринку створили захисний бар’єр з плівки.

При вході на міський ринок постелений захисний килимок, який оброблений спеціальною сумішшю. Працівник ринку вимірює температуру безконтактним термометром кожному, хто проходить пропускний контроль.

– Наразі до харчового ринку претензій практично нема. Продавці дотримуються всіх вимог та приписів, які були озвучені. Контролюють їхню роботу працівники санітарно-епідеміологічної служби. Сьогодні, правоохоронці не дозволили роботу стихійному ринку, де зазвичай продавали розсаду та саджанці. Натомість всіх продавців з цим товаром було переміщено на протилежну сторону харчового ринку, а саме на територію, де здійснюється торгівля живими свійськими тваринами та кормами. Щоправда, не всі продавці розсади та саджанців змогли сьогодні працювати, оскільки територія цієї частини ринку – невелика і це призвело б до скупчення людей, – розповідає директор КП «Міський ринок» Олександр Корнієнко.

За словами, Олександра Васильовича, він буде прохати в міської влади виділити додаткову частину ринку для продавців зелених насаджень, щоб всі охочі змогли здійснювати торгівлю та зменшити ажіотаж та черги, які сьогодні спостерігалися на цій частині ринку.

Коли ж міський ринок запрацює повноцінно, Олександр Корнієнко відповісти не готовий. Також він зауважив, що не відомо поки, чи працюватиме базар у неділю, напередодні 9 травня, адже можливо на ці вихідні дні знову буде обмежено пересування громадян.

Олександр Васильович додав, що буде домовлятися з органами місцевої влади, щоб якнайшвидше відкрити автономні магазини з непродовольчими товарами поблизу комплексу «Авто-ріка», а також і на міському ринку з дотриманням усіх умов карантину.

2 thoughts on “У Каневі запрацював продовольчий ринок (фото)

  1. І на першій же фото порушення. Маска у працівника ринку НЕ закриває носа, відстань між людьми ніяк не півтора метри. Не має права ринок ТАК працювати. Але тут мета одна – побільше бабла накосити. Прийде час і за це має хтось відповісти.

  2. А туалет на території ринку працює? Чи це не є санітарними нормами в сьогоднішній ситуації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *