Днями відбулося зариблення озера Лимарка. 400 кг риби такої як: коропи, товстолоби та білий амур на загальну суму 10 тисяч гривень було випущено у водоймище.
Про це повідомляє пресслужба Канівської міської ради.
Придбав та подарував Каневу рибу директор приватного підприємства “Канів-Граніт”, а на дозвіллі ще й заядлий рибалка, Абов Авеян.

– Це була моя давня мрія. Я вдячний Абову Володяйовичу, що він одразу підтримав мій задум, – говорить Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Сподіваюся, що роботи по зарибленню Лимарки продовжуватимуться й надалі. Можливо, пропонуватимемо долучатися й самим канівцям. У перспективі є намір запровадити тут платну риболовлю, а ті, рибалки, які долучаться до зариблення, зможуть рибалити безкоштовно.
Наразі тимчасово вилов риби тут буде заборонено, про що попереджатимуть відповідні таблички, які встановлять згодом. Також озеро патрулюватиметься представниками поліції та відділу екології і муніципального контролю.

Роботи з благоустрою та розбудови території навколо Лимарки тривають. Нагадаємо, нещодавно тут встановили дитмайданчик та дерев’яні альтанки.
– Поступово сквер міст-побратимів стає ще одним улюбленим місцем відпочинку для канівців, – говорить міський голова.