У Каневі під час стоянки загорівся автомобіль

Вчора ввечері, 6 травня, у Каневі через несправності електричної системи в автомобілі «Ford Тransit» виникло загорання у моторному відсіку.

Про це «КаніВчанці» повідомили в Канівському районному відділі Управління ДСНС України у Черкаській області.

Пожежа автівки виникла у районі Новоселиця, співробітники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідували її.

Вогнем було пошкоджено моторний відсік, капот, салон та фарбове покриття.

За аналогічною причиною, рятувальники ліквідували загорання “Volkswagen Jetta”, що загорівся під час руху у Золотоноші.

Цього ж дня, близько 23:00 у Смілі невідомі підпалили “Opel Zafira”.

Вже 7 травня о 2:00 у селі Леміщиха, Жашківського району під час руху загорівся “ВАЗ-2106”. Причиною загорання цього разу стала несправність паливної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *