На Черкащині вже більше 200 осіб одужали від коронавірусу

Станом на 12 травня у Черкаській області зафіксовано 343 випадки COVID-19, серед них 15 летальних випадків: 13 – Черкаси, 1 – Умань, 1 – Кам’янка. 206 пацієнтів вже одужало.

Про це повідомляє голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

На Канівщині за період 08-11 травня відомо, що коронавірус виявили у матері та дитини та ще в одного пацієнта.

Відтак, у місті та районі коронавірсну інфекцію підтвердили у 16 осіб, з них 5 інфікованих вже одужало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *