У зв’язку із пандемією COVID-19, міжнародний мотофестиваль «Тарасова Гора», який традиційно відбувався у перші вихідні червня, цьогоріч переноситься на 20-23 серпня.
Про це «КаніВчанці» повідомили організатори фестивалю.
«Ми довго чекали, вагалися, сподівалися, що вийде зібратися в червні на 18-річчя «Тараски»… Але, на жаль, склалося інакше.
Проте ми продовжуємо сподіватися, що цього літа ми все ж таки побачимось разом. Тим паче, нам вже 18 років! Якщо все наладиться – зустрінемось 20-23 серпня у селі Свидівок на базі відпочинку «Світанок», а 22 серпня для того, щоб вшанувати пам’ять Тараса Шевченка, учасники традиційного байкарського зльоту завітають у Канів», – про це вони зазначили в повідомленні.
Організатори мотофестивалю додають, що наразі їхній салоган звучить так: «Якщо гора не йде – дочекаємось як карантин пройде!».
