На Канівщині в одному із музеїв створили експозицію про “Беркут”, проте після широкого суспільного розголосу її швидко демонтували

До 9 травня у краєзнавчому музеї села Межиріч Канівського району за участю колишніх працівників МВС відкрили експозицію, присвячену ліквідованому шість років тому спецпідрозділу “Беркут”, йдеться на “Голос Україна”.

Зокрема, на стендах розмістили знімки силовиків, які загинули під час зіткнень на київському Майдані у 2014 році, екіпірування “Беркуту”: гумові палиці, наручники тощо.

Експозиція набула широкого суспільного розголосу. Коли з’явилася інформація, що до музею прибудуть представники черкаських молодіжних патріотичних організацій, зокрема  “Національного корпусу” та “Демократичної сокири”, для ознайомлення з експонатами виставки, експозицію демонтували. 

Члени цих патріотичних організацій, які днями відвідали музей у селі Межиріч  на своїй фейсбук-сторінці пообіцяли регулярно відвідувати цю культурну установу та ознайомлюватися з майбутніми експонати.

One thought on “На Канівщині в одному із музеїв створили експозицію про “Беркут”, проте після широкого суспільного розголосу її швидко демонтували”

  1. Але ж у когось виникла думка вшанувати тих,хто стріляв у наших дітей…сумно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *