У парку поблизу озера Лимарка продовжують облаштовувати пішохідні доріжки

Нещодавно у парку «Міст-побратимів» встановили дитячий майданчик та альтанки для відпочинку канівчан. Проте на цьому благоустрій скверу не завершується. Днями тут розпочалися роботи по укладанню плитки вздовж проїзної частини, пішохідна доріжка буде з’єднуватися  з головною частиною парку.

За словами міського депутата Володимира Коржова, влітку у сквері встановлять сонячний годинник, який був виготовлений вже давно, в рамках реалізації «Громадського бюджету» і наразі перебуває на базі КП «Місто» та облаштують місток.

«Приємно спостерігати як батьки з дітьми відвідують сквер, малеча  грається на майданчику, або ж коли канівчани  приходять сюди відпочити, почитати улюблену книгу чи просто помилуватися природою»,  – додає він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *