Нещодавно у парку «Міст-побратимів» встановили дитячий майданчик та альтанки для відпочинку канівчан. Проте на цьому благоустрій скверу не завершується. Днями тут розпочалися роботи по укладанню плитки вздовж проїзної частини, пішохідна доріжка буде з’єднуватися з головною частиною парку.

За словами міського депутата Володимира Коржова, влітку у сквері встановлять сонячний годинник, який був виготовлений вже давно, в рамках реалізації «Громадського бюджету» і наразі перебуває на базі КП «Місто» та облаштують місток.
«Приємно спостерігати як батьки з дітьми відвідують сквер, малеча грається на майданчику, або ж коли канівчани приходять сюди відпочити, почитати улюблену книгу чи просто помилуватися природою», – додає він.

