Цьогорічний травень веде себе по-квітневому. Спостерігається дуже часте чергування хвиль тепла і холоду у супроводі періодичних дощів та посиленого вітру. Проте вже на вихідних погода стане кращою.
Про це повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
Завтра вдень із втручанням антициклону погода буде погожою – хмарність зменшиться, опади припиняться. Температурний фон залишається нижчим на 3-4º. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 13-18º.
У неділю, з надходженням чергового атмосферного фронту чекаємо на невеликий дощ. Температурний фон не зазначає суттєвих змін.
Початок нового робочого тижня обіцяє порадувати хорошою погодою, проте буде вітряним. Натомість 22-23 травня існує ймовірність заморозків.