У Каневі заасфальтували ще одну вулицю

Днями у Каневі завершили асфальтувати вулицю Пушкіна. Ремонтні роботи виконувало місцеве підприємство «Канів-Граніт».

Про це повідомляє депутат Канівської міськради Юрій Підгайний на своїй фейсбук-сторінці.

«Дякуємо міському голові Ігорю Ренькасу та команді Абова Авеяна, що втілили в життя багаторічні мрії жителів вулиці. Справедливо, що «капітальний ремонт» вулиць мікрорайону, який жителі міста називають по-простому мікрорайон Пушкіна, почали з цієї найстарішої вулиці, жителі якої в свій час, пережили будівництво нашого мікрорайону. Початок є, з нетерпінням чекаємо на продовження», – зазначив у своєму повідомленні Юрій Підгайний.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що у мікрорайоні Костянець заасфальтували вулицю, де ніколи не було твердого покриття.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *