Володимир Зеленський під час пресконференції, присвяченій річниці президентства, розповів, що думає про міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.
«Народовладдя повинно бути. Розчаровують люди. Я не знаю, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Я думаю, що він себе поводив не корректно», – заявив він, коментуючи дії мера Черкас Анатолія Бондаренка.
«Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене: «чим я можу допомогти владі»? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші?…
Я розумію, всім складно, всім мерам складно. Але, вибачте, це популізм», – додав Президент.
Зеленський розповів, що відбувалася селекторна нарада, під час якої представники місцевої ради могли розповісти про те, з чим у них труднощі. За словами президента міський голова Харкова Геннадій Кернес «хоча б почув», коли його просили закрити метро, а мер Черкас «просто вийшов раптом».