На інспекторській автодорозі по правобережній греблі Канівської ГЕС обмежили проїзд та встановили шлагбауми

З 15 травня цього року на інспекторській автодорозі по правобережній греблі Канівської ГЕС заборонено неконтрольований проїзд та встановлено обмежувальні шлагбауми.

Про це пвідомляє пресслужба ПрАТ «Укргідроенерго».

Найближчим часом на цих ділянках буде встановлено інформаційні щити з попередженням та відповідні дорожні знаки.

Доступ сторонніх осіб та всіх видів транспорту на цю територію можливий лише за спецдозволом.

Нагадаємо, що роботи з відновлення інспекторської автодороги по правобережній греблі розпочалися з 25 лютого 2020 року. Наразі вже розчищено узбіччя від пилу та бруду, викорчувано чагарники і дрібнолісся, відновлено покриття та водовідвідні споруди.Завершити роботи з відновлення інспекторської дороги планується у серпні 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *