У вересні минулого року, канівчани створили петицію в якій прохали місцеву владу привести туалет на набережній Дніпра до нормального функціонального стану та забезпечити його постійну роботу.
За інформацією КП “Місто” петицію вже реалізовано.
Громадська вбиральня працює кожного дня з 12.00 до 20.00 години. Вхід безкоштовний.