Завтра, 22 травня, виповнюється 159 років з дня перепоховання Тараса Шевченка. Цього дня канівчани та гості міста зможуть віддають данину пам’яті Пророку, проходячи в цей день «останнім шляхом Кобзаря» – від Успенського собору до Чернечої гори.
Про це йдеться на сайті міської ради.
Утім, цьогорічні заходи опинилися під загрозою скасування у зв’язку з пандемією коронавірусу та запровадженим карантином.
Втім піша хода в Каневі усе ж відбудеться, але з дотриманням вимог карантину.
– Враховуючи, що в Каневі нових випадків коронавірусу не підтверджено загалом по області тенденція зберігається позитивна, а нові послаблення карантину дозволяють проводити спортивні заходи за участі 100 осіб, ми ухвалили рішення, що такий важливий для всіх українців щорічний захід як піша хода усе ж має відбутися, – наголосив керіючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.
У ході візьмуть участь до 50 осіб, всі учасники мають бути в масках та дотримуватися достанції 1,5 м