Теперішній робочий тиждень буде дощовим, проте температура повітря – підвищиться.
Про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.
Цьогорічний травень запам’ятається недобором тепла, частими дощами і пізніми заморозками. Такий собі «травень зі смаком осені»: холодні ночі та ранки, часто сірі та вітряні дні. Як би не ніжна зелень, важко було б повірити, що за вікном – весна.
Кількість опадів на Черкащині за 24 дні травня досягла 1-1,5 місячної норми. Це хороший показник після дефіциту квітневих опадів. Але при холодній погоді для нормального росту і розвитку рослин не вистачає тепла.
Проте вже у першій половині тижня температура повітря становитиме 14-19º, а з четверга зробить серйозну заявку на те, щоб наздогнати календар з температурами вдень 17-22º і наблизитися до кліматичної норми.
У вихідні дощі припиняться, є шанси що травень встигне дати початок метеорологічному літу.