Із початку епідсезону по Каневу та району на COVID-19 захворіло 16 осіб. Нині 14 осіб повністю одужали, і мають після першого позитивного результату ще два негативні.
Про це повідомляють в Канівському центрі ПМСД.
“Ще 2 особи продовжують перебувати на самоізоляції. Вони вже мають один негативний результат, очікуємо ще другого негативного результату, після якого вони також вважатимуться повністю одужавшими”, – зазначено в повідомленні.