На Канівщині з 16 хворих на коронавірус – 14 вже цілковито одужали

Із початку епідсезону по Каневу та району на COVID-19 захворіло 16 осіб. Нині 14 осіб повністю одужали, і мають після першого позитивного результату ще два негативні.

Про це повідомляють в Канівському центрі ПМСД.

“Ще 2 особи продовжують перебувати на самоізоляції.  Вони вже мають один негативний результат, очікуємо ще другого негативного результату, після якого вони також вважатимуться повністю одужавшими”, – зазначено в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *