Канівчани зможуть відвідати могили своїх рідних вже найближчим часом.
Про це йдеться на сайті міськради.
У Каневі ситуація з поширенням коронавірусної інфекції вийшла на так зване плато, але хвороба все одно тримається, в тому числі, в Черкаській області. Разом з тим, відсутність нових випадків підтвердження інфікування COVID-19 в Каневі дає змогу запровадити на території Канівської ОТГ чергову хвилю послаблень, що передбачені рішенням Кабінету Міністрів України.
Так комісія ТЕБ та НС дозволила проводити в Каневі поминальні дні 31 травня – на цвинтарях по вулицях Бесарабія, Монастирок. 1 червня ц.р. – на цвинтарях, розташованих поблизу вулиць Ісковщина та Сельце.
На інших кладовищах на території Канівської ОТГ відбудуться напередодні Дня Святої Трійці, 6 червня ц.р.