Вже цієї неділі, жителі міста зможуть пом’янути померлих родичів та ближніх, відвідавши їхні могили.
31 травня поминальні дні відбудуться на кладовищах по вулицях Бесарабія, Монастирок, а також у мікрорайоні Костянець.
1 червня – на цвинтарях, розташованих поблизу вулиць Ісковщина та Сельце.
6 червня – на кладовищі по вулиці Бузницького.
14 червня – на кладовищі по вулиці Пушкіна.
За словами, Настоятеля Успенського собору отця Георгія Почтового відповідний графік остаточно узгоджений з міською владою.
“Ми порадилися з парафіянами та релігійними громадами і зупинилися на такому графіку, оскільки проводити поминальні дні в один день – складно. Прохаю всіх вірян дотримуватися умов карантину та не наражати себе та близьких на небезпеку”, – додає він.
За його словами, 6 червня буде Троїцька батьківська поминальна субота, тож якщо хтось не зумів відвідати могилу рідних під час поминальних днів відповідно до графіку, вони зможуть цього дня відвідати службу в церкві та помолитися за близьких людей, яких вже нема серед нас.