КАНІВЧАНИ ПРОХАЮТЬ РОЗІБРАТИСЯ З КОТЕЛЬНЕЮ НА «ЕРГОПАЦІ»

Жителі району завод Магніт стурбовані чутками про те, що ТОВ «Ергопак» планує запустити котельню, яка буде працювати на відходах їхнього виробництва.

Із проханням підтвердити чи спростувати новину канівчани звернулися до депутата свого округу Тетяни Кекух.

«Жителі мого виборчого округу написали звернення з 85 підписами, в якому вони прохають розібратися з функціонуванням котельні на підприємстві ТОВ «Ергопак».  Люди, які працюють на підприємстві та проживають неподалік –  не збираються виїжджати з цього мікрорайону. Чи дійсно  на території організації стоїть котельня, яку згодом будуть переобладнувати  і спалювати там відходи власного виробництва?», – звернулася із запитанням Тетяна Кекух до керівників організації.

«У нас все прозоро. Наразі триває модернізація виробництва,– пояснює заступник директора з технічних питань Філенко Віктор Анатолійович. – Нині у нас працює котельня у тестовому режимі, вона ще не вийшла на всю потужність. Коли вийде, ми зробимо всі заміри, для того щоб показати, що ніяких шкідливих викидів нема».

Котельня працює на відходах соняшника, там технічно неможливо спалювати ще щось.

«Якщо хтось каже, що щось комусь пахне, спочатку необхідно вияснити, хто ще крім нас має поблизу твердо-паливні котли і що вони там палять»,– додає Віктор Анатолійович.

– Нашу котельну ми тільки запускаємо і переобладнувати не збираємося. Наш матеріал є дорогим, організація за нього платить гроші, тому відходи ми сортуємо і продаємо, й спалювати не збираємося, – наголосив Віктор Філенко.

One thought on “КАНІВЧАНИ ПРОХАЮТЬ РОЗІБРАТИСЯ З КОТЕЛЬНЕЮ НА «ЕРГОПАЦІ»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *