Відсьогодні в Україні розпочався новий етап послаблення карантинних обмежень.
Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Так, з 10 червня дозволяється:
- відновити діяльність готелів, санаторіїв, а також інших місць для відпочинку, крім дитячих таборів,
- відновити діяльність закладів культури та культурних закладах із дотриманням дистанції 1,5 метри між відвідувачами.
Крім того, з 10 червня відновлюється робота КПВВ на лінії розмежування на Донбас. Працюватимуть пункти пропуску «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» з 11:00 до 14:00 щодня.
Ляшко зазначив, що найближчим часом уряд ухвалить рішення про заборону чи дозвіл на роботу дитячих таборів.