Про це повідомив директор КП «Яблунівське» Олег Коваленко в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 12 червня.
Минулої п’ятниці, 5 червня на всіх вулицях села було встановлено контейнери для сміття. Загалом 29 контейнерів. Їх надало Канівське комунальне підприємство «ЖЕК».
Нагадаємо, минулого року в місті було придбано нові контейнери.
– Старі ж відремонтували, пофарбували і встановили в Яблуневі, – говорить начальник управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник. – КП «ЖЕК» забезпечуватиме регулярний вивіз сміття. Поки що плануємо вивозити 1 раз на тиждень. Вивчаємо як відбуватиметься наповнення.
За інформацією Канівської міської ради
Молодцы!!!!!!!