На території малого ринку незабаром з’явиться громадська вбиральня

Вчора, 14 червня, на території КП “Міський ринок”, який знаходиться поблизу комлексу Авто-ріка розпочався процес створення громадської вбиральні. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор підприємства Олександр Корнієнко.

“Не дивлячись на недільний вихідний, КП “Міський ринок” продовжує реалізовувати заплановані справи.  Заклали вигрібну яму для новенького та комфортного туалету на території малого ринку. Дякую КП “Водоканал” та ФОП Костенко Олександр за допомогу в проробленій роботі.
Сподіваюся, що в майбутньому кожен користувач буде поводити себе охайно і цінуватиме працю тех.персоналу. Створюємо комфорт разом!”, – зазначив він в повідомленні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *