Червень планується з відзначенням Дня Конституції та Дня молоді, але без випускних вечорів. Про це, зокрема, говорили, в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста.
Повідомляє Канівська міська рада.
Так, з огляду на певні послаблення карантинних обмежень комісія ТЕБ та НС дозволила 19 червня ц.р. провести урочисті заходита творчі вітання до Дня медичного працівника, а також заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, що відзначається щорічно 22 червня.
Також розглядається перспектива організувати заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді (28 червня). А от випускні вечори та традиційне святкування у центрі міста цьогоріч у зв’язку з пандемією вирішили все ж таки не проводити.
«Останні дзвоники» в школах ми вже провели в режимі «онлайн». Випускні вечори також не проводимо, – зауважила начальник відділу освіти Надія Голда.