Ремонтні роботи тренажерного залу тривають з весни цього року, інформує директор комунального підприємства КП «Міський стадіон» Сергій Гура.
Так, за цей час було проведено поточний ремонт тренажерного залу: відремонтовано стелю, облаштовано сучасне LED-освітлення, пофарбовано тренажери та підлогу в залі.
Ремонт проведено і в залі аеробіки, де також облаштовано LED-освітлення.
Також відремонтовано внутрішні та зовнішні віконні відкоси (проведено облицювання, фарбування). Стелю відремонтовано з облаштуванням освітлення і в інших приміщеннях стадіону.
– Ще закінчується ремонт стелі в деяких приміщення стадіону та планується оновлення даху спорткомплексу. Роботи продовжуються, – зауважує директор підприємства. – Загалом на всі ремонтні роботи на міському стадіоні в цьому році передбачено близько 300 тис.грн. з міського бюджету.


