У директора КП «Міський ринок» Олександра Корнієнка, креативної людини виникла ідея щодо створення невеликого дитячого куточку на маленькому ринку навпроти магазину “Маркет”. Він запросив до “співпраці” юних художників віком від 9 років для створення казкової краси на залізній стіні навпроти кав’ярні. Від організаторів надавалася фарба, солодощі, чай, кава, лимонад. Перша зустріч відбулася в понеділок 15 червня о 13.00 годині. Потім 19 червня о 18.00 годині, а також 21 червня батьки з дітьми в масках та головних уборах розмальовували магічними малюнками визначене місце.
Повідомляє журналіст газети «Канівчанка» з посиланням на інформацію Олександра Корнієнка.
Сьогодні, по обіді закінчився веселий і творчий процес прикрашання дитячої території на міському ринку та відбулося нагородження учасників заходу подякою очільника міста. Олександр Корнієнко, пригостив дітей солодощами, а також, висловив подяку всім причетним до творчої події: дітям, батькам, міському голові Ігорю Ренькасу, вчителю образотворчого мистецтва Ганні Денисенко.






Фото із соціальної мережі Фейсбук