У четвер, 30 липня, в ході останнього засідання міської ради, депутати одноголосно проголосували за надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 13-річної Анастасії Кравченко в розмірі 70 тисяч гривень.
Про це йдеться на сайті Канівської міської ради.
Також у сесійній залі міської ради було встановлено скриньку для збору коштів. Усі присутні безпосередньо в ході заходу мали змогу пожертвувати гроші на лікування Насті. Окрім того, 6,2 тисяч гривень було виділено з депутатського фонду.
Нагадаємо, в Анастасії Кравченко діагностували «рецидив після аутологічної трансплантації, лімфома Беркіта — пухлина малого тазу».
Дівчині потрібна операція, яку в Україні не проводять. Закордонне лікування складає 220 тис. $. Для батьків дитини ця сума є непосильною.