У четвер, 30 липня, на набережній Дніпра відбулися безкоштовні майстер-класи від запорізьких січових козаків у рамках проєкту “Козацька Школа Бойого Мистецтва”.
Всі присутні мали змогу побачити виступи запорізьких козаків, а також навчитися навикам з фехтування, стрільби з лука. Діти, разом із дорослими із задоволенням спостерігали та повторювали кожний рух козаків та пізнавали таємниці козацького бою.

