Головний лікар центру ПМСД поінформувала про ситуацію з COVID-19 у Каневі

Наразі на Канівщині чотири особи інфіковані COVID-19. Про їхню хворобу стало відомо, 30 квітня. Серед них двоє осіб продовжують перебувати на самоізоляції, ще двоє – перебувають в Черкаській обласній лікарні на лікуванні.

Про це повідомляє «КаніВчанці» головний лікар Канівського центру ПМСД Наталія Горьова.

– Загалом, їхній стан покращується. У жінки, яку було напередодні госпіталізовано з підвищеною температурою в обласну інфекційну лікарню, вже отримано перший негативний результат тестування. Ще у двох осіб, які перебувають на самоізоляції вже взяли другий мазок для дослідження, очікуємо результатів, – розповідає Наталія Василівна.

За її словами, 1 травня у 24 осіб, які контактували з хворими, були відібрані мазки для ПЛР-тестування. Всі вони, на щастя, виявилися – негативними. За останні два дні ще було взято 42 мазки для дослідження. Це не лише у контактних осіб, але й в людей, які мають схожі симптоми на COVID-19. Сподіваємося, що їхні результати також будуть негативні.

Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник повідомила, що не всі медпрацівнки, які контактували з хворим на коронавірус, отримали результати дослідження. Натомість лікарі,  які з рештою вже мають результат, то він негативний.

Що стосується 4 осіб, які інфікувалися 19 квітня, то всі вони мають повторний негативний результат і цілковито одужали. Тож, наразі на Канівщині маємо 4 хворих на коронавірус, які продовжують лікуватися та 5 осіб, які вже здолали недугу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *