Наразі на Канівщині чотири особи інфіковані COVID-19. Про їхню хворобу стало відомо, 30 квітня. Серед них двоє осіб продовжують перебувати на самоізоляції, ще двоє – перебувають в Черкаській обласній лікарні на лікуванні.
Про це повідомляє «КаніВчанці» головний лікар Канівського центру ПМСД Наталія Горьова.
– Загалом, їхній стан покращується. У жінки, яку було напередодні госпіталізовано з підвищеною температурою в обласну інфекційну лікарню, вже отримано перший негативний результат тестування. Ще у двох осіб, які перебувають на самоізоляції вже взяли другий мазок для дослідження, очікуємо результатів, – розповідає Наталія Василівна.
За її словами, 1 травня у 24 осіб, які контактували з хворими, були відібрані мазки для ПЛР-тестування. Всі вони, на щастя, виявилися – негативними. За останні два дні ще було взято 42 мазки для дослідження. Це не лише у контактних осіб, але й в людей, які мають схожі симптоми на COVID-19. Сподіваємося, що їхні результати також будуть негативні.
Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник повідомила, що не всі медпрацівнки, які контактували з хворим на коронавірус, отримали результати дослідження. Натомість лікарі, які з рештою вже мають результат, то він негативний.
Що стосується 4 осіб, які інфікувалися 19 квітня, то всі вони мають повторний негативний результат і цілковито одужали. Тож, наразі на Канівщині маємо 4 хворих на коронавірус, які продовжують лікуватися та 5 осіб, які вже здолали недугу.