6 травня стало відомо про ще 4 лабораторно підтверджені випадки інфікування коронавірусом.
Про це повідомляють в Канівському центрі ПМСД.
Як стало відомо, серед інфікованих на COVID-19, троє осіб – це жителі сіл: Хмільна та Пекарі Канівського району та один пацієнт із Канева.
– Всі вони мають легку форму хвороби, тож перебувають вдома на самоізоляції. Інфіковані – за кордоном не перебували. Серед хворих, у яких підтвердили вірус, двоє контактних осіб, – повідомляє директор Канівського центру ПМСД Наталія Горьова. – Прохаю канівчан, не розслаблятися, оскільки ще зарано, дотримуватися відповідних рекомендацій та не наражати на небезпеку своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.
Всього на Канівщині зафіксовано 13 випадків інфікування коронавірусом, з них 5 цілковито одужали.
Нагадаємо, що ми писали про стан пацієнтів, які захворіли на коронавірус.